AKCJA POMOCY DLA OŚMIOLATKI Z ŻAR
Dodane przez admin dnia 06 styczeń 2019
DLA UŚMIECHU ANI

Ania Balcerska jest 8-letnią sympatyczną dziewczynką o bajecznym uśmiechu. Niestety, Ania choruje na rzadką chorobę metaboliczną zwaną AADC (deficyt dekarboksylowy aminokwasów aromatycznych). Z tą dolegliwością zmaga się w Polsce zaledwie dwoje dzieci.

Dziewczynka wymaga stałej opieki oraz kosztownej rehabilitacji - ma problemy z koordynacją ruchową, nie potrafi chodzić ani samodzielnie siedzieć. Co kilka dni dochodzi u niej do ataków przypominających napady padaczki...Rozszerzona zawartość newsa

DLA UŚMIECHU ANI

Ania Balcerska jest 8-letnią sympatyczną dziewczynką o bajecznym uśmiechu. Niestety, Ania choruje na rzadką chorobę metaboliczną zwaną AADC (deficyt dekarboksylowy aminokwasów aromatycznych). Z tą dolegliwością zmaga się w Polsce zaledwie dwoje dzieci.


Dziewczynka wymaga stałej opieki oraz kosztownej rehabilitacji - ma problemy z koordynacją ruchową, nie potrafi chodzić ani samodzielnie siedzieć. Co kilka dni dochodzi u niej do ataków przypominających napady padaczki, które trwają nawet do 8 godzin. I choć jej rozwój fizyczny i motoryczny jest bardzo opóźniony, intelektualnie rozwija się całkiem sprawnie.

Rodzice oraz przyjaciele małej Ani organizują szereg akcji charytatywnych, których głównym celem jest zbiórka artykułów do codziennej pielęgnacji ciała. Są to przede wszystkim: chusteczki i kremy nawilżające, kremy pielęgnacyjne, balsamy, żele, płyny do kąpieli, pieluszki tetrowe, a także śliniaczki z bawełny. Tworzone są zbiórki pieniężne.

Ponieważ leczenie farmakologiczne nie przynosi oczekiwanych skutków, już w lutym Anię czeka skomplikowana operacja i terapia genowa. Sam zabieg jest refundowany, niemniej jednak koszty dojazdów oraz wydatki związane z terapią są olbrzymie i przerastają możliwości finansowe rodziców ośmiolatki.

W pomoc małej Ani Balcerskiej zaangażowanych jest mnóstwo życzliwych osób. Wierzymy, że i Wam nie pozostanie obojętny jej los. Liczy się każda wpłata, choćby ta najmniejsza. Wdzięczność Ani, radość jej oczu i bajeczny uśmiech niech będzie dla nas najcenniejszą nagrodą.

No i jak Kochani? Pomożecie?

Możecie dokonywać wpłat pieniężnych na konto:

Spółdzielczy Bank Ludowy ZAKRZEWO
NUMER KONTA PLN: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
NUMER KONTA W EURO: GBW CPL PP-76 8944 0003 0000 2088 2000 0050
(z dopiskiem na leczenie i rehabilitację Anny Balcerskiej symbol 161/B)

Zachęcamy do wsparcia Ani za pomocą portalu zrzuta.plNa portalu społecznościowym Facebook prowadzona jest równolegle akcja Licytacje charytatywne dla Ani z AADC

Możesz też podarować 1% podatku dla Ani. Otwórz serce za jej uśmiech. Dla Ciebie to mały procent, dla Ani - wielka pomoc.
NR KRS - 0000186434 - 161/B BALCERSKA ANNA - NA LECZENIE I REHABILITACJĘ

W imieniu rodziców i przyjaciół Ani Balcerskiej dziękujemy serdecznie za każdą formę pomocy. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel. +48 536 936 333

© foto: facebook.com