Strona główna Ogłoszenia Przydatne linki Kontakt 17 Wrzesień 2019
PROBLEMY JĘZYKOWE UTRUDNIAJĄ ZNALEZIENIE PRACY
VELKOMMEN TIL DANMARK!

Najczęściej spotykanym problemem wśród osób starających się o zatrudnienie za granicą jest bariera komunikacyjna, co znacznie zmniejsza nasze szanse na zdobycie upragnionej pracy w danym kraju. Co więc zrobić, kiedy pracodawca przedstawiając ofertę zatrudnienia obcokrajowca oczekuje od nas znajomości miejscowego języka przynajmniej w stopniu komunikatywnym?

Najprostsza odpowiedź - zainwestować w naukę. Warto już ...

HISTORIE PISANE PRZEZ ŻYCIE
WYJECHAĆ, BY GODNIE ŻYĆ

Życie młodego małżeństwa ze Ślaska było do niedawna pasmem udręk. Dzisiaj, mieszkając w Danii, tamten rozdział życia traktują jak zły sen, a wspomnienia z Polski wyrzuciliby najchętniej z pamięci.

23-letnia Kamila i jej o rok starszy małżonek Paweł jeszcze kilka lat temu mieszkali na peryferiach Chorzowa. Trzypokojowy lokal dzielili wspólnie z rodzicami Kamili oraz jej dorastającym bratem ...

PLANY BUDOWY TUNELU WSTĘPNIE ZAAKCEPTOWANE!
RUSZYŁ PROJEKT "TUNEL"!

Parlamenty Danii i Niemiec zaakceptowały pomysł budowy nowoczesnego tunelu samochodowo-kolejowego, łączącego niemiecką wyspę Fehmarn z duńską Lolland. Rozpoczęcie prac zaplanowano na 2014 rok, natomiast oddanie do użytku gotowego tunelu - na rok 2020.

Według projektu inwestycja ta pochłonie ponad 5 mld euro, a pokrycie jej całkowitych kosztów sfinansować ma strona ...

EDUKACJA ZA GRANICĄ, CZYLI...
DUŃSKA SZKOŁA JEST OK!

Polscy pracownicy, po okresie aklimatyzacji i względnej stabilizacji, jaką osiągnęli pracując na terenie Danii, zaczynają często realnie myśleć o sprowadzeniu z kraju najbliższej rodziny. Wiąże się to zazwyczaj z koniecznością znalezienia swojemu dziecku odpowiedniej szkoły.

Nasza pociecha po przyjeździe z Polski powinna, a wręcz ma obowiązek podjąć naukę ...

"POLFERRIES" ZAWIESIŁA POŁĄCZENIA PROMOWE!
"POMERANIA" JUŻ NIE POPŁYNIE...

Z dniem 01 listopada Spółka Akcyjna "Polska Żegluga Bałtycka" wycofała z eksploatacji popularny prom "Pomerania" kursujący od 34 lat pomiędzy Świnoujściem a Kopenhagą. Według zarządu spółki połączenie to było nierentowne i nie przynosiło spodziewanych zysków. Niewykluczone, że polski prom już wkrótce pójdzie pod "młotek"...

Jest też dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy ...

DUŃSKA SŁUŻBA ZDROWIA - PORADNIK
ABC POLSKIEGO PACJENTA

Zapewne wielu z Was zmogła kiedyś choroba, ulegliście wypadkowi, doznaliście jakiegoś urazu i chcąc nie chcąc byliście zmuszeni osobiście przekonać się o skuteczności usług służb medycznych. Przygotowaliśmy garść informacji i porad odnośnie tego, jak to wygląda w Danii i w jaki sposób funkcjonuje tamtejsza służba zdrowia.

Na początek kilka słów o tym, komu właściwie przysługuje ...

CORAZ WIĘCEJ POLAKÓW PRZYJEŻDŻA DO DANII ''W CIEMNO''
NA RATUNEK RODAKOM

Od kilku lat w Danii systematycznie przybywa naszych rodaków, zwabionych perspektywą lepszego życia i chęcią zdobycia góry pieniędzy... Warto jednak zastanowić się, w jaki sposób poszukiwać tutaj pracy, by uniknąć niepowodzeń.

Dostajemy e-maile od osób, które znalazły się w bardzo ciężkiej sytuacji i proszą nas o pomoc. Ludzie ci przyjechali do Kopenhagi, Odense, Horsens kilka miesięcy temu ...

Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
POMOC DLA ANI
...

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu