Strona główna Ogłoszenia Przydatne linki Kontakt 22 Październik 2019
DUŃSKIE SAMOCHODY PO WYPADKACH TRAFIĄ DO POLSKI
NA POCZĄTEK 300 AUT

Do naprawy w Polsce ma wkrótce trafić 300 duńskich samochodów osobowych po wypadkach drogowych. W ten sposób jedna z duńskich firm ubezpieczeniowych chce uniknąć wysokich kosztów takich usług w swym kraju.

Jeśli naprawa tej pierwszej partii powiedzie się, korzystanie z usług polskich mechaników ma stać się stałą, długoterminową praktyką.

Partnerem Duńczyków w Polsce jest duży i nowoczesny poznański warsztat powiązany kapitałowo z duńskim ubezpieczycielem. Jakość prac wykonywanych w tym warsztacie ma podlegać duńskiemu systemowi kontroli. Dzięki temu klienci otrzymają 3- letnie gwarancje na wykonane w Poznaniu naprawy.

Zapowiedz korzystania z usług w Polsce wywołała oburzenie i protesty w duńskiej branży motoryzacyjnej. Firmie ubezpieczeniowej chcącej z nich skorzystać zarzuca się zamiar stosowania dumpingu płacowego. Jeżeli również i inni ubezpieczyciele zaczną wysyłać samochody na naprawy w Polsce, zostaną zagrożone tysiące miejsc pracy w Danii - twierdzi branżowe duńskie czasopismo Motor.

Możliwość korzystania przez Duńczyków z podobnych usług w Polsce umożliwiło m.in. powstanie autostrady A2. Dzięki niej przejazd z Kopenhagi do Poznania trwa nieco ponad sześć godzin.


© foto: pixabay.com
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
POMOC DLA ANI
...

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu