Strona główna Ogłoszenia Przydatne linki Kontakt 22 Październik 2019
OSZCZĘDZAJ NA POŁĄCZENIACH TELEFONICZNYCH!
PRE-PAID DLA OBCOKRAJOWCÓW

Obawiasz się, że skandynawskie rachunki telefoniczne zrujnują twoją kieszeń? Dzwoń przez kartę pre-paid. To najprostszy sposób komunikowania się bez wiążących umów i drogiego abonamentu

Telia
Telia, obok Telenoru, jest jednym z największych operatorów telefonii komórkowej w Danii. Oferuje ona swoim użytkownikom dwa rodzaje usług pre-paid, po duńsku zwanych taletid – Telia Talk oraz Telia Ringo. Zaletą pierwszej opcji jest możliwość zasilenia karty praktycznie w każdym punkcie handlowym, np. na stacji benzynowej, w supermarkecie, kiosku itp. Minusem są wyższe stawki za połączenia telefoniczne oraz SMS-y, dlatego najlepiej zasilać telefony przez internet, niezależnie od wybranego operatora komórkowego. Przykładowo, doładowując komórkę online, za minutę rozmowy krajowej w ramach usługi Telia Talk zapłacisz 0,79 korony (43 gr), a w przypadku zakupu tradycyjnej karty w sklepie – aż 2,6 korony (1,4 zł). Natomiast wybierając opcję Telia Ringo, doładujesz telefon oraz zakupisz starter tylko przez internet – ale za to będziesz mógł wybrać między naliczaniem sekundowym a minutowym, a przy tym zapłacisz znacznie mniej za połączenia oraz widomości SMS. Jeśli wybierzesz taryfę Ringo Minut, minuta połączenia będzie cię kosztować tylko 0,45 korony (24 gr), a SMS – 0,2 korony (11 gr). Warto wspomnieć, że większość sieci komórkowych w Danii nalicza tzw. opkaldsafgift, czyli opłatę za każdorazowe zainicjowanie połączenia bez względu na to, czy zostanie ono nawiązane, czy nie. W ramach Telia Talk wynosi ona 0,39 koron (21 gr), zaś w Ringo Minut 0,35 korony (19 gr). Operator ten oferuje także jedną z najbardziej korzystnych stawek na rozmowy telefoniczne do Polski – 0,7 korony (38 gr) za minutę – oraz wiele promocyjnych pakietów i zniżek. Więcej na ten temat możesz się dowiedzieć na stronie www.telia.dk .

Telenor
Telenor należy do największych dostawców usług telekomunikacyjnych w całej Skandynawii. W swojej ofercie ma sześć kart doładowujących z bonusami na bezpłatne rozmowy. Przykładowo, jeśli zakupiłeś kartę za 299 koron (161 zł), Telenor „podaruje” ci aż 1 tys. koron na rozmowy. Z drugiej strony stawki opłat za rozmowy są dość wysokie. Minuta połączenia krajowego kosztuje 2,89 korony (1,56 zł), zagranicznego – 3,99 korony (2,15 zł), za SMS krajowy zapłacisz 0,69 korony (37 gr), a zainicjowanie połączenia wynosi 0,99 korony (53 gr). Poza tym Telenor oferuje pakiet tańszych SMS-ów, który możesz zakupić za 99 koron (53,41 zł). Więcej informacji o dostępnych promocjach i sposobach zakupu startera i zasilenia konta znajdziesz na stronie www.telenor.dk .

Lebara Mobile
Lebara Mobile to operator komórkowy przyjazny emigrantom, oferuje bowiem atrakcyjne ceny za rozmowy międzynarodowe. Poza tym jego strona internetowa zawiera menu w języku polskim. Za minutę połączenia z ojczyzną na telefon stacjonarny zapłacisz 0,29 korony (16 gr), a na komórkę – 1,39 korony (75 gr). Natomiast najtańsze połączenie kosztuje 0,19 korony (10 gr) za minutę rozmowy lokalnej przy zasileniu online, a SMS – 0,1 korony (5 gr). Do cen wszystkich połączeń, niezależnie od skuteczności, nalicza się wspomnianą opłatę opkaldsafgift – od 0,19 do 0,99 korony (10–53 gr). Poza tym operator oferuje pakiet 30 darmowych minut (Lebara Family) na połączenia w ramach swojej sieci. Konto doładujesz za pomocą karty zdrapki dostępnej na stacjach benzynowych, w sklepach „7 eleven”, na poczcie lub za pomocą strony internetowej www.lebara.dk .

CBB Mobil
CBB Mobil należy do mniejszych operatorów komórkowych działających w Danii. Mimo to cieszy się sporą popularnością za sprawą dość tanich połączeń telefonicznych – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Cena za minutę połączenia krajowego wynosi już od 0,39 korony (21 gr), a na telefon stacjonarny w Polsce – 0,69 koron (37 gr). Natomiast za SMS lokalny zapłacisz 0,19 koron (10 gr), a zagraniczny – 2,69 korony (1,45 zł). Operator proponuje także kilka pakietów promocyjnych, dzięki którym można telefonować za darmo w sieci CBB Mobil, jak i poza siecią na terenie Danii. Więcej informacji znajdziesz na stronie operatora www.cbb.dk .

Telmore Tale
Tym, co wyróżnia tego operatora spośród innych, jest brak opłaty za zainicjowanie połączenia (opkaldsafgift) na terenie Danii. Poza tym, korzystając z usług Telmore, za minutę krajowej rozmowy zapłacisz 0,5 korony (27 gr), za SMS – 0,2 korony (11 gr), zaś telefon do Polski wyniesie cię 3,5 korony (1,89 zł). Operator ten oferuje także możliwość wysyłania nieograniczonej ilości wiadomości SMS oraz MMS za 69 koron (37,23 zł) miesięcznie, a po zakupie usługi Telmore til Telmore za 29 koron (15,65 zł) daje aż 48 godzin na bezpłatne rozmowy w ramach sieci.

Call me
Spółka Call me A/S w swojej ofercie zawiera bardzo opłacalne połączenia pre-paid pod nazwą Pay’n’Go. Możesz wybierać między naliczaniem sekundowym lub minutowym, w zależności od potrzeb. Co ważne, za każdorazowe wywołanie numeru (opkaldsafgift) nie zapłacisz nic. Stawki opłat też nie należą do wygórowanych – minuta krajowej rozmowy po wybraniu naliczenia minutowego to 0,4 korony (22 gr), zagranicznej – 0,35 korony (19 gr), a koszt wysłania SMS-a w kraju to 0,15 korony (8 gr), zaś do Polski – 1,99 korony (1,07 zł). Pakiet startowy tej sieci możesz zakupić na stronie www.callme.dk . Co ciekawe, zapłacisz za niego tylko 29 koron (15,65 zł), a w prezencie otrzymasz od operatora aż 100 koron (53,95 zł) na rozmowy.


© foto: pixabay.com
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
POMOC DLA ANI
...

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu