Strona główna Ogłoszenia Przydatne linki Kontakt 22 Październik 2019
ŻYJ I PRACUJ W BILLUND
BILLUND SZUKA MIESZKAŃCÓW

Władze jednej z najbardziej rozpoznawalnych gmin w Danii, gminy Billund, znanej przede wszystkim z Parku Rozrywki LEGOLAND, zamierzają zachęcić pracujących lub zamierzających podjąć tam pracę imigrantów do osiedlenia się na terenie gminy na stałe.

W chwili obecnej większość pracowników zatrudnionych na terenie gminy stanowią osoby dojeżdżające do pracy spoza obszaru Billund Kommune. W samym mieście zameldowanych na stałe jest nieco ponad 6 tysięcy osób, więc kiedy dzień pracy się kończy, miasteczko praktycznie zamiera. Burmistrz Ib Kristensen chciałby zmienić ten stan rzeczy i bardziej ożywić region.

-Nasza inicjatywa skierowana jest przede wszystkim do tych, którzy już pracują na terenie naszej gminy - informuje burmistrz Kristensen w wywiadzie dla telewizji TVSYD. - Chcielibyśmy też zachęcić do osiedlenia się więcej imigrantów, istotne jest jednak, aby potrafili się oni zintegrować z tutejszym społeczeństwem i kontynuowali właśnie tutaj swoją karierę zawodową. Te działania to strategia rozwoju naszej gminy.


© foto: pixabay.com
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
POMOC DLA ANI
...

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu